Contact

Leg contact met de organisatie

Organisatie:

06 – 24 93 43 90               info@gewregiozwolle.nl

Landstede groep:

Anne-Jur Borg
aborg@mensoalting.net

Windesheim Centre for Entrepreneurship:

Gerrit Kuiper
startpunt@windesheim.nl

Zone.College:

Carin Erkens – Hoeve
onderneemzwolle@zone.college

Viaa:

Wichert Trip
w.trip@viaa.nl

Regiocampus:

Marieke Navarro-Rump
info@regiocampus.nl

Gemeente Zwolle:

Karin van Vilsteren
k.van.vilsteren@zwolle.nl

ZP Netwerken Regio Zwolle:

Margriet Twisterling
margriettwisterling@zpnetwerken.nl

Green PAC iLab:

Paul Groenink
paul@greenpacilab.nl

Deltion:

Peter Smith
ondernemerschap@deltion.nl

Cibap:

Josine Neyman
j.neyman@cibap.nl

Expertisecentrum Bijzonder Ondernemen BV:

Rob Henstra
r.henstra@bijzonderondernemen.nl

Katholieke Pabo Zwolle:

Anne Looienga
a.looijenga@kpz.nl

Aeres hogeschool:

Wilma van Dalen
w.van.dalen@aeres.nl

Kennispoort Regio Zwolle:

Lyanne Flikkenschild
lyanne@kennispoortregiozwolle.nl

MKB Regio Zwolle:

Lisa Heethaar
lisa@mkbregiozwolle.nl

Innovatiehub Salland:

Yke Scholten
info@innovatiehubsalland.nl

0 Reacties

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*